Sushi Lovers

Witamy Cię w Sushi Street – w pierwszej takiej restauracji sushi w Toruniu, która łączy ze sobą tradycyjny smak sushi z wegeteriańską ofertą dla chcących posmakować najdalszych zakątków azji zgodnie ze swoją filozofią życia. To miejsce oferuje miejski styl potraw inspirowanych nowojorskim metrem oraz ulicą. Pragniemy przekazać Wam w potrawach naszą pasję do sushi oraz miłość do Nowego Jorku.

Nie musisz jednak lecieć za ocean do Japonii czy Stanów Zjednoczonych by poczuć prawdziwy, uliczny smak sushi. Wszystko to znajdziesz w Sushi Street, które mieści się w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu. Jesteśmy na parterze pod strefą żywieniową, naprzeciwko wejścia do sklepu Lidl.
Zamów

Sushi Masterzy Sushi Street: Karol Zaniewski i Kamila Górecka: kręcą świetnie, pysznie, zdrowo! Kręcą od rana do wieczora! Ich umiejętności, doświadczenie i kunszt pozostawiają w naszych gościach sytość, wspomnienie różnorodności doskonale dobranych smaków i smaczków i chęć szybkiego powrotu! sprawdź naszych Sushi Masterów i ich sushi & vege sushi! Jedyne takie w Toruniu!
Zamów

Dostarczymy sushi do Ciebie*

* Teraz dostawa tylko 5zł! (do 12 km od restauracji),
tylko w granicach miasta Torunia,
min. wart. zam. 60 zł, zamówienie od 120 zł gratis!

Zamów przez telefon i odbierz osobiście:

-10% rabatu na sushi !!!

Zamów: 512-614-889

Polub nas na:

Broniewskiego 90,
87-100 Toruń,
Tel : 512614889
Email : kontakt@sushistreet.pl

Scroll to Top